Priklausomai nuo vandens šaltinio skiriasi ir vandens kokybė. Dažniausiai vandens šaltiniai yra trys: šulinio vanduo, gręžinio vanduo ir vandentiekis.

Šulinio vandens kokybė yra labai nepastovi, ji labai priklauso nuo aplinkos veiksnių. Dėl šios priežasties rekomenduojame šulinio vandenį tirti, kas 6 (šešis) mėnesius. Šulinio vandens kokybės problemos dažniausiai yra per didelis nitratų ir nitritų kiekis bei aukštas vandens kietumas. Norint būti užtikrintam dėl šulinio vandens kokybės, būtina reguliariai jį tirti arba įsirengti vandens valymo filtrus.

Gręžinio vandens dažniausios problemos yra padidėjęs geležies ir mangano kiekis. Prieš parenkant atitinkamus vandens valymo įrenginius, būtina atlikti vandens sudėties analizę. 

Vandentiekio vandens kokybę turi užtikrinti vandens tiekėjas, bet jei yra juntamos konkrečios problemos dėl vandens kokybės, rekomenduojama kreiptis arba į vandens tiekėją arba į vandens valymo specialistus dėl galimų problemų sprendimo būdų.

Pagal kiekvieno kliento poreikius galime atlikti vandens tyrimus specializuotoje laboratorijoje. Vandens mėginį paimti galime atvykti visoje Lietuvoje.

Vandens tyrimo rezultatų pavyzdžiai

Vandens tyrimo rezultatai prieš vandens filtrų sumontavimą:

Vandens tyrimo rezultatai prieš vandens filtrų sumontavimą

Vandens tyrimo rezultatai po vandens filtrų sumontavimo:

Vandens tyrimo rezultatai po vandens filtrų sumontavimo

Norėdami užsakyti vandens tyrimo paslaugą susisiekite: El. paštu: info@wfilters.lt arba telefono numeriu +37060790039

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį