Vandens nugeležinimo filtras CL-CA-10/54-LK

830,00 €
Su PVM

Vandens filtras Clack (CL-CA-10/54-LK) pašalina iš vandens ištirpusią geležį, manganą, sieros vandenilį (supuvusio kiaušinio kvapą). Geležies ir sieros vandenilio šalinimui naudojami oksidacijos ir aeracijos metodai. Vandens nugeležinimo filtras su oro kompresoriumi ir laikmačiu sudaro: filtravimo korpusas su užpildu, automatinis valdymo vožtuvas, oksidacinė talpa (aeratorius), oro kompresorius, laikmatis. Oro kompresorius priverstinai pučia orą iš aplinkos į oksidacinę talpą. Filtravimo užpildas susideda iš keturių sluoksnių filtravimo medžiagos, akmens skalda, dviejų skirtingų frakcijų kvarcinio smėlio, bei oksidatoriaus, kuris pagreitina procesą mangano dioksido. Užpildu pratekėjęs vanduo lieka be geležies junginių. Švarus vanduo paskirstytoju teka aukštyn ir nukreipiamas į būsto vandentiekio sistemą. Sukauptos nuosėdos šalinamos į kanalizaciją, tai atlieka automatinė regeneracijos programa.

Montavimas
Kiekis

       Oksidacijos ir filtravimo sklandžiam proceso veikimui, ypač atsižvelgiant į šalinamos geležies ir mangano kiekius bei valyto vandens poreikį, naudojame priverstinį proporcinį oro įpūtimą. Dvi atskiros kolonos sustiprina technologinį efektą suteikdamos daugiau laiko ir daugiau erdvės procesų vyksmui.

       ClackCorp vožtuvai pasižymi inovatyviausiomis technologijomis. Su jais vanduo valomas automatiškai, todėl reikalauja mažiau Jūsų dėmesio.

       Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

CLACK CORP JAV  CL-CA-10/54-LK

Užpildo kiekis

42 litrai

Filtro korpusas (coliais)

10 x 54

Našumas

0,8 – 1,4m3/h

Paduodamas vandens spaudimas

2 – 6 bar

Maitinimas

220V/50HzCL-CA-10/54-LK

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį