Vandens nugeležinimo filtras

Vandens nugeležinimo filtras KMN-CA-12/52-LK

730,00 €
Su PVM

Vandens filtras WFilters (KMN-CA-12/52-IK) pašalina iš vandens ištirpusią geležį, manganą, sieros vandenilį (supuvusio kiaušinio kvapą). Geležies ir sieros vandenilio šalinimui naudojami oksidacijos ir aeracijos metodai. Vandens nugeležinimo filtras su oro kompresoriumi ir laikmačiu sudaro: filtravimo korpusas su užpildu, automatinis valdymo vožtuvas, oksidacinė talpa (aeratorius), oro kompresorius, laikmatis. Oro kompresorius priverstinai pučia orą iš aplinkos į oksidacinę talpą. Oro kompresorius įsijungimas valdomas nuo impulsinio skaitiklio ir kontrolerio. Oro kompresorius įsijungia ir pučia orą proporcingai pratekėjusiam vandens kiekiu.Filtravimo užpildas susideda iš keturių sluoksnių filtravimo medžiagos, akmens skalda, dviejų skirtingų frakcijų kvarcinio smėlio, bei oksidatoriaus, kuris pagreitina procesą mangano dioksido. Užpildu pratekėjęs vanduo lieka be geležies junginių. Švarus vanduo paskirstytoju teka aukštyn ir nukreipiamas į būsto vandentiekio sistemą. Sukauptos nuosėdos šalinamos į kanalizaciją, tai atlieka automatinė regeneracijos programa.

Oksidacijos ir filtravimo sklandžiam proceso veikimui, ypač atsižvelgiant į šalinamos geležies ir mangano kiekius bei valyto vandens poreikį, naudojame priverstinį proporcinį oro įpūtimą. Dvi atskiros kolonos sustiprina technologinį efektą suteikdamos daugiau laiko ir daugiau erdvės procesų vyksmui.

Montavimas
Kiekis

Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

WFILTERS  KMN-CA-12/52-LK

Užpildo kiekis

42 litrai

Filtro korpusas (coliais)

10 x 54

Našumas

0,8 – 1,4m3/h

Paduodamas vandens spaudimas

2 – 6 bar

Maitinimas

220V/50Hz

 

 KMN-CA-12/52-LK

Papildomai rekomenduojame įsigyti

Oro kompresorius

Oro kompresorius vandens...

kompresorius
Kaina 95,00 €
Oro kompresorius naudojamas įpūsti papildomai oro į vandens nugeležinimo sistemą. Oro kompresorius gali būti pajungtas kartu su...

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį