Vandens filtrų kaina: ką svarbu žinoti renkantis filtrus?

list In: Vandens kokybė On:

Jei nusprendėte įsigyti profesionalius vandens filtrus, žengėte didelį ir svarbų žingsnį tvaresnio gyvenimo link. Jo naudų yra daugybė: ne tik nedelsiant sumažėjusios kasdienės išlaidos geriamajam vandeniui buteliuose. Taigi, ar kada pagalvojote, kad visai sėkmingai galite sutaupyti pinigų įsiginę vandens filtrus?

Tačiau kaip priimti protingus sprendimus ir sutaupyti daugiau renkantis vandens filtrus namams? Yra kelios gudrybės, į kurias būtina atsižvelgti investuojant į vandens filtravimo sistemas. Vandens filtrų kaina, jei elgsitės apdairiai, neištuštins jūsų piniginės.

Vandens filtrų kaina ir jos dedamosios

Vandens filtrų kaina sudaryta iš dviejų pagrindinių dedamųjų:

·        pačių filtrų kainos;

·        filtrų eksploatavimo išlaidų (periodinių išlaidų).

Jei norite, kad vandens filtrai veiktų kokybiškai ir tarnautų patikimai, norėdami sutaupyti negalite praleisti techninio filtrų aptarnavimo ir kitų gamintojo nurodytų priežiūros darbų.

Dėl šios priežasties filtrų tiekėjo būtinai paklauskite, kiek kainuos filtrų aptarnavimas ir pagal tai pasirinkite filtrų sistemą. Kai kuriais atvejais pradinė vandens filtrų kaina juos montuojant bus tikrai nedidelė, tačiau nerukus teks dar antra tiek ar daugiau sumokėti už filtrų priežiūrą. Norėdami išvengti šios nemalonios staigmenos visuomet išsiaiškinkite, kiek kainuoja keičiami vandens filtrų komponentai bei kaip dažnai reikės keisti vandens filtrų kasetes.

Atlikite vandens tyrimus

Prieš įsigyjant bet kokią vandens valymui skirtą įrangą labai svarbu pasitikrinti, kas slepiasi jūsų geriamojo vandens sudėtyje, tai išsiaiškinti padės vandens tyrimai. Žinoma, filtrai gali išvalyti viską, tačiau kaip kasdienėms kelionėms į darbą neracionalu pirkti prabangų sportinį automobilį, taip neprotinga rinktis ir filtrus neatlikus vandens tyrimų.

Ne visi vandens filtrai yra vienodi ir vienodai valo vandenį, todėl norėdami išvengti pinigų švaistymo netinkamiems pirkiniams įsitikinkite, kad filtrai bus sukomplektuoti konkrečiai pagal jūsų vandens sudėtį.

Garantija

Visada ieškokite vandens filtrų sistemų, kurioms taikomas ilgesnis garantinis laikotarpis. Paprastai vandens filtrams suteikiama mažiausiai 2 metų garantija, tačiau kai kuriais atvejais galima įsigyti ir papildomą garantiją (garantijos pratęsimą). Dažnai ji atsiperka, ypač jei garantiniam laikotarpiui dar nepasibaigus tektų keisti brangias filtrų dalis.

Ieškokite akcijų ir ypatingų pasiūlymų

Jei jau susiruošėte investuoti į profesionalius vandens filtrus, visuomet ieškokite akcijų arba dovanų. Filtrų gamintojai arba tiekėjai yra linkę sandorius pasaldinti maloniomis dovanomis, specialiomis akcijomis ir kitais pasiūlymais. Dažniausiai pasitaikančios akcijos – nemokamas vandens filtrų pristatymas, montavimas ar koks nors papildomas produktas. Pavyzdžiui, „Wfilters“ 2022 m. Žemės dienos proga kvietė savo klientus nemokamai atlikti vandens tyrimus, o AQUA WHITE vandens valymo sistemos pirkėjai dovanų gavo kepsninę „BigGrill Kamado Min JR 13“. Apie tokio tipo akcijas ir nuolaidas visada sužinosite sekdami mūsų Facebook paskyrą.

Pasinaudoję tokio tipo ypatingais pasiūlymais bent kiek sumažinsite išlaidas vandens tyrimams ar filtrams, o gal vienu šūviu net nušausite du zuikius: kartu gausite ir reikalingą daiktą, kurį bet kuriuo atveju būtumėte pirkę.

Nebijokite naujovių ir sudėtingesnių sprendimų

Kartais vandens filtrų kaina, galimybės ir efektyvumas gali kelti painiavą, jau nė nekalbant apie naujoves. Pavyzdžiui, į rinką po truputį skverbiasi UV vandens filtrai, naikinantys ligas sukeliančias bakterijas ir įvairius kitus teršalus. Jų veikimo principas – UV dezinfekavimo įranga.

Taip pat jei abejojate ir negalite apsispręsti, kokį srauto greitį rinktis, visada rinkitės didesnius parametrus: taip įsigysite itin galingus, efektyviai ir greitai vandenį valančius filtrus, be to, nereikės papildomai investuoti dėl to, kad pasirinkote jūsų namams nepritaikytas filtravimo sistemas.

Nepamirškite filtrų prižiūrėti

Siekiant užtikrinti, kad filtruotas vanduo būtų aukščiausios kokybės ir jame nebūtų jokių nepageidautinų priedų, labai svarbu laiku atlikti reikiamus priežiūros darbus. Niekada nepraleiskite filtrų keitimo ir niekada nenaudokite filtrų kasečių ar kitų dalių pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

Palyginkite kainas

Kainų palyginimas gali užtrukti šiek tiek laiko ir pareikalauti pastangų, tačiau išanalizavę filtrų kainas rasite geriausią įmanomą variantą. Tiesa, kartais lyginti skirtingų pardavėjų ir prekių ženklų filtrų kainas tiesiog nėra prasmės, nes „Wfilters“ savo klientams siūlo optimalų kainos ir kokybės santykį. Esame vandens filtrų ekspertai, kurie per veiklos metus sukaupė galybę žinių apie vandens valymo sprendimus ir produktus.

Atminkite: svarbiausia – jūsų sveikata, todėl kad ir koks būtų jūsų biudžetas, pabandykite rasti patikimą ir efektyvią vandens filtravimo sistemą už prieinamą kainą.

Filtrus pirkite tik iš patikimų įmonių

Pasirinkę profesionalią vandens filtrų sistemą iš patikimos įmonės išvengsite galvos skausmo, o visas procesas nuo A iki Z bus greitas ir sklandus. Be to, neįkainojamos – ir konsultacijos: filtrus tiekiančių ir montuojančių įmonių konsultantai padės rasti jums patogiausią ir tinkamiausią variantą, priimti protingą sprendimą. Įmonės suteikia informacijos, kaip patiems susimontuoti vandens filtrus, kur rasti atsarginių dalių, profesionaliai prižiūrės filtrus, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis.

 

Atminkite, kad visada geriau pasitarti: netinkami sprendimai kainuos nemažai pinigų ir neatneš laukiamos naudos. Jei turite klausimų, visuomet kreipkitės į „Wfilters“ ekspertus, padėsiančius priimti geriausią sprendimą.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį